Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Область закупить спеціальні автобуси для школярів із інвалідністю
15 Серпня, 11:03

Область закупить спеціальні автобуси для школярів із інвалідністю

Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації оголосив тендер на закупівлю спеціалізованих шкільних автобусів, що дозволяють перевозити дітей з інвалідністю. Тендер розміщений на порталі Prozorro.

Тож до кінця 2019 року планують закупити 4 шкільні автобуси, які дозволять перевозити дітей, що користуються інвалідним візком. Очікувана ціна також закупівлі становить 8,4 мільйона гривень. Кошти на купівлю такого транспорту виділять із державного і місцевого бюджетів.

Автобуси повинні бути новими не раніше 2019 року випуску, технічно справним, а комплектуючі та матеріали – такі, що не були вживанні. Матиме автотранспортний засіб 21 пасажирське місце, а також 2 місця для дітей з інвалідістю.

Згідно з технічним завданням, зовні автобус має бути пофарбований в жовтий колір.  На лівому та правому боках має бути нанесено напис «Шкільний автобус». Спереду і ззаду на кузов автобуса нанесені розпізнавальні знаки: «Діти»; «Обмеження максимальної швидкості» з цифровою величиною обмеження максимальної швидкості – 70.

Проходитиме аукціон 15 жовтня.
Ще на початку квітня цього року місцеві органи самоврядування отримали з державного бюджету 500 млн гривень: 325 млн буде використано для купівлі шкільних автобусів, а ще 175 – на придбання спеціальних автомобілів для інклюзивно-ресурсних центрів.

Закупівля автобусів відбуватиметься на засадах співфінансування з органами місцевого самоврядування. Так, документ передбачає, що міста обласного значення мусять доплатити під час закупівлі автобусів щонайменше 30% від загальної вартості. Для районів та ОТГ це співвідношення становить 90% на 10%, тобто місцева влада має доплатити щонайменше 10% власних коштів. Найбільш пільгові умови для сіл чи селищ,  що мають статус гірських населених пунктів, та на лінії зіткнення – для них співвідношення становить 95% на 5%.

На органи місцевого самоврядування ці кошти розподілені за чіткими і прозорими критеріями – пропорційно до кількості учнів, які потребують підвезення.

 

Фото: ілюстративне

Схожі новини