Облрада проголосувала за обмеження непершочергових видатків: чи продовжаться п’ятничні мітинги | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Облрада проголосувала за обмеження непершочергових видатків: чи продовжаться п’ятничні мітинги
14 Листопада, 15:38
logo-black

Облрада проголосувала за обмеження непершочергових видатків: чи продовжаться п’ятничні мітинги

Львівська облрада сьогодні, 14 листопада,  ухвалила рішення про обмеження непершочергових видатків з обласного бюджету.  Усе засідання супроводжувалось протестом під стінами Львівської обласної ради організаторами акції “Спочатку дрони – потім стадіони”.

Депутати врахували більшість вимог мітингувальників. Відповідно до їх рішення, пріоритетними напрямами здійснення видатків з обласного бюджету в період дії воєнного стану упродовж 2023-2024 років визначені фінансування та підтримка ЗСУ, ліквідація наслідків збройної агресії Росії, будівництво споруд цивільного захисту, захищених видатків, підвищення енергоефективності.

Окрім того, до пріоритетних видатків віднесли забезпечення соціальними послугами переселенців, реабілітацію військових.

Після завершення засідання облради Святослав Літинський у публічну спільноту “Спочатку дрони-потім стадіони” написав пост з подякою до усіх учасників акцій.

 

Також Святослав Літинський розповів LMN про те, що протестних мітингів більше не буде. Детальніше про це можете подивитись на нашому YouTube.

«Мій голос буде за те, що протестних мітингів вже не буде. Можливо у пʼятницю ми зустрінемось, щоб підсумувати нашу спільну роботу, адже поодинці ми не досягли б такого результату. Про це ми будем радитись у групі зі всіма співорганізаторами», – зазначив LMN Святослав Літинський.

Нагадаємо, що до цього мітингувальники акції “Спочатку дрони – потім стадіони” провели 10 пікетів під стінами Львівської військової адміністрації. На останньому зібралось близько 500 людей.

User Image
Вікторія Васильченко
Відео