Обшуки у холдингу FESTrepublic: у Бюро економічної безпеки розповіли деталі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Обшуки у холдингу FESTrepublic: у Бюро економічної безпеки розповіли деталі
17 Жовтня, 21:49

Обшуки у холдингу FESTrepublic: у Бюро економічної безпеки розповіли деталі

У вівторок, 17 жовтня, детективи Бюро економічної безпеки прийшли з обшуками в офіс ресторанного холдингу FESTrepublic. Ввечері у БЕБ розповіли деталі.

«Детективи БЕБ у Львівській області викрили схему ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах холдингом, до складу якого входять 60 ресторанів та торгових точок», – йдеться у повідомленні.

Детективи встановили, що близько 2 000 співробітників закладів, що входять до холдингу, отримують заробітну плату двома частинами: одна – офіційна, мінімальна зі сплатою всіх обов’язкових платежів, а інша – неофіційна. Тіньова заробітна плата надходила на картки для виплат один-два рази на місяць. У такий спосіб компанія начебто ухилялась від сплати військового збору, Єдиного соціального внеску, що має сплачувати підприємство та ПДФО.

«Кожен співробітник під час прийому на роботу оформлював до картки для виплат заробітної плати дублікат, який передав до відділу кадрів. Надалі, використовуючи цей дублікат, представник головного офісу зараховував другу частину зарплати кожному співробітнику, зазначаючи у призначенні платежу «власне поповнення рахунку», – кажуть у БЕБ.

Попередньо збитки завдані державному бюджету складають понад 50 млн грн.

«За попередньою інформацією, згадувані заклади, не використовували РРО під час розрахунків та отримували оплату від клієнтів готівкою. Надалі кошти передавали до головного офісу у Львові. Під час обшуку у приміщенні головного офісу холдингу детективи виявили службову документацію, що свідчить про нелегальні господарські операції, готівку, чорнові записи, печатки тощо», – зазначають у БЕБ.

Наразі тривають слідчі дії.

Відео