Обидва пішли добровольцями: завтра у Львові в останню дорогу проведуть двох загиблих Героїв | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Обидва пішли добровольцями: завтра у Львові в останню дорогу проведуть двох загиблих Героїв
21 Червня, 19:00

Обидва пішли добровольцями: завтра у Львові в останню дорогу проведуть двох загиблих Героїв

Завтра, 22 червня, у Львові прощатимуться із двома Героями. Дмитро Лебедєв та Станіслав Шморгун загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомили у міській раді.

«Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі», – йдеться у повідомленні.

37-річний Дмитро Лебедєв був львів’янином. Навчався у Ліцеї №5. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка».

Займався приватним підприємництвом у сфері торгівлі та послуг.

Із початком повномасштабного вторгнення рф добровільно став на захист Батьківщини. Виконував бойові завдання на Сумщині, Харківщині та Донеччині у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Не зважаючи на те, що був двічі важко поранений, повертався на фронт.

У Дмитра Лебедєва залишилися батьки та бабуся з дідусем.

51-річний Станіслав Шморгун (із позивним «Вишня») народився у місті Судова Вишся, Яворівського району. Навчався у місцевій середній загальноосвітній школі. Здобував освіту у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Після завершення навчання працював вчителем фізкультури.

Частину свого життя присвятив роботі у правоохоронних органах, у 2013 році вийшов на пенсію. Згодом працював у ресторанній сфері.

У вільний час захоплювався кулінарією, займався виноградарством, обожнював тварин та проводити час із дітьми. Був винятково чуйною людиною, мав великі плани на майбутнє.

Із перших днів повномасштабної війни добровольцем вступив до лав територіальної оборони. Боронив державний суверенітет та територіальну цілісність у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку.

У Станіслава Шморгуна залишилися дружина, двоє доньок, син та дві сестри.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео