Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Очільник області – не чарівник”, – Максим Козицький про зустріч з протестувальниками
15 Липня, 19:49

“Очільник області – не чарівник”, – Максим Козицький про зустріч з протестувальниками

Сьогодні з робочим візитом на Старосамбірщині побував голова Львівської ОДА Максим Козицький. У межах візиту очільник області зустрітися і з жителями Старосамбірського району, які перекрили трасу Львів-Ужгород з вимогою відремонтувати дорогу Мшанець-Стрілки. 

“Хочу наголосити, що був там не проїздом. Я не ховаюся від людей, а завжди відкритий до жителів області.Сподівався на конструктивну розмову і також на те, що люди зрозуміють, що очільник області – це не чарівник, який миттєво зможе знайти кошти на ремонт дороги і швидко вирішити всі проблеми. Тим паче, що багато процесів залежать не лише від мене”, – написав Максим Козицький на офіційній сторінці опісля візиту.

Голова ЛОДА наголосив, що дорога Стрілки-Мшанець не стала аварійною зараз. Вона, за його словами,  у такому стані – десятиліттями. 

“Колишня влада взагалі не займалася нею! До нинішнього часу не було навіть проектно-кошторисної документації та експертизи на цю дорогу. Як результат – не виділялося жодних коштів на її ремонт. За моєї каденції на пості голови ЛОДА маємо суттєві зрушення. По-перше, зроблено ПКД і експертизу. Знаємо суму, яка потрібна, – майже 270 млн грн. На наступні роки ці кошти вже можна закладати у бюджет. І поетапно виконувати роботи”, – підкреслив Козицький.

Як пояснив очільник ЛОДА, на цей рік бюджетом передбачено всього 2 млн грн, однак розуміючи, що цього замало, минулого тижня він особисто звернувся до Держагентства автомобільних доріг з проханням виділити додаткові кошти, щоб пришвидшити процес.

Козицький запропонував створити робочу групу, щоб напрацювати план вирішення цього питання з представниками ЛОДА. До неї запросив 4-х представників громади. 

“Якщо створена робоча група не принесла б якогось конструктивного результату, то активісти мали б повне право відновити протест. Але мене не почули. На жаль, всі мої пропозиції були відкинуті. Акцію протесту продовжили далі, а дорогу не розблокували”, – зазначив Козицький.

8-5
7-4
Схожі новини