Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Очільником Буської РДА може стати спортсмен-борець
07 Жовтня, 20:40

Очільником Буської РДА може стати спортсмен-борець

28-річний Василь Шикор – перший у Буському районі наймолодший кандидат на посаду голови РДА. Чоловік родом із Івано-Франківської області.

Нагадаємо, минулого тижня громадська рада при Львівській ОДА оприлюднила перелік кандидатів на посади голів 20 РДА на Львівщині. Серед 28 претендентів є і Василь Шикор.

“В першу чергу скажу, що я подався на цей конкурс за власною ініціативою. Ніяких вказівок чи пропозицій не отримував.  Я розумію, що на цій посаді буду максимум один рік, якщо ще мою кандидатуру затвердять, бо конкурс триває, але я докладу максимум зусилля для блага громади”, – розповідає Василь Шикор кореспонденту місцевого видання vbusk.com.

Також зазначив, що відбір на посаду був дуже цікавий.

“Я беру участь на загальних умовах. Більше скажу, що конкурс видався настільки цікавий, що й не можливо ні з ким домовитися. За цей час було пройдено вісім етапів. Все відбувалось онлайн. Навіть розмова з очільником Львівської ОДА відбувалась через скайп зв’язок”, – додає.

Кандидат має дві вищі освіти: юридичну та економічну. Зараз працює старшим інспектором з особливих доручень, капітан поліції.

Також, як зазначив Шикор, він є майстром спорту з рукопашного бою.

0d8fabad85ff93b3b849e9f7ba63258d

Фото: vbusk.com

Схожі новини