«Одна встигла перебігти, інша потрапила просто під поїзд»: у Стрийському районі на колії загинула жінка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Одна встигла перебігти, інша потрапила просто під поїзд»: у Стрийському районі на колії загинула жінка
14 Червня, 10:56
logo-black

«Одна встигла перебігти, інша потрапила просто під поїзд»: у Стрийському районі на колії загинула жінка

Антоніна Скляренко

Вчора, 13 червня, біля села Бориничі, що належить Ходорівській ТГ у Стрийському районі на залізничній колії трапилась трагедія. Загинула місцева 63-річна жінка. Вона разом із подругою намагалася перебігти через залізничну колію, якраз, коли по ній рухався швидкісний поїзд «Харків-Рахів».

«У нас регульований залізничний переїзд. Шлагбауми були опущені. Були і відповідні сигнали. Сигнал подавав також і поїзд. Але чомусь двох жінок це не зупинило. Одна старша, друга молодша все одно кинулись перейти переїзд. Таке було враження, що одна бачила поїзд – перебігала, а інша, наче не бачила, просто йшла собі. Я кричав, щоб зупинилися, але обоє мене не чули. Молодша жінка встигла перебігти колію, а старша потрапила просто під колеса. Її віднесло за 40 метрів від переїзду», – розповів LMN працівник станції в Бориничах Михайло.

Постраждала отримала надто важкі травми та померла на місці події ще до приїзду «швидкої». Машиніст потягу зупинився та змушений був чекати слідчих.

У селі ж розповіли, загибла жінка мешканка Боринич. Вона проживала разом із сином та донькою. На жаль, любила зловживати алкоголем. А ще зізнаються, нещасні випадки на колії у них часті. Адже люди свідомо ігнорують елементарними правилами безпеки. Пів року тому на тому ж місці загинув чоловік, а у квітні поїзд покалічив людину.

Відео