Одного з організаторів перекриття траси “Львів-Рава-Руська” позбавили волі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Одного з організаторів перекриття траси “Львів-Рава-Руська” позбавили волі
09 Січня, 12:47

Одного з організаторів перекриття траси “Львів-Рава-Руська” позбавили волі

Прокуратура Львівської області забезпечила  державне обвинувачення стосовно одного із організаторів та активного учасника перекриття траси “Львів-Рава-Руська”. А саме мешканця Хмельницької області. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Йдеться про незаконне перекриття траси державного значення «Львів-Рава-Руська» у с. Гряда Жовківського району, яке відбулося 29 березня 2017 року.

У прокуратурі кажуть, що цей протиправний масовий захід утворив автомобільні затори.  Елементи дороги були пошкоджені, також били правоохоронців, які намагались припинити дії учасників.

Окрім цього, правопорушники під виглядом представників національної меншини закликали розпалювати міжнаціональню ворожнечу між українцями та поляками.

Від імені мешканців Львівщини вони намагались створити невдоволення, що адміністративно-територіальні одиниці області перебувають у складі України.  Порушники спонукали представників Республіки Польща змінити межі країни та приєднати Львівщину до її складу.

Вироком Кам’янка-бузького районного суду Львівської області обвинуваченого визнали винним у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушень та засудили до 3 років і 6 місяців позбавлення волі.

Раніше вироками суду засудили інших п’ятьох організаторів та активних учасників цієї незаконної акції.

Відео