Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Одним з перших пішов захищати Україну у 2014-му: на війні загинув львів’янин Дмитро Сидорук
07 Квітня, 18:08

Одним з перших пішов захищати Україну у 2014-му: на війні загинув львів’янин Дмитро Сидорук

На війні загинув ветеран 24 окремої механізованої бригади Дмитро Сидорук. У  2014 році чоловік одним з перших пішов захищати Україну. Після важкого поранення під луганським аеропортом провів 10 діб у реанімації. За ці дні він переніс 12 складних операцій. Відновлювати сили вирішив у спорті – повернувся до стрільби з лука, якою займався в юності, повідомляє управління молоді та спорту Львівської ОВА.

У 2016 році Дмитро дізнався про Invictus Games – міжнародні мультидисциплінарні змагання колишніх і чинних військових, які отримали поранення у зоні бойових дій. Наступного року вирішив випробувати свої сили, потрапив до збірної і виборов срібну медаль у змаганнях зі стрільби з лука на міжнародних Іграх Нескорених у Канаді, – зазначають тут.
Коли команда повернулася додому, Дмитра обрали координатором Invictus Games у Львівській області. Усім ветеранам, які єднались навколо спорту, завжди старався максимально допомогти. Свої вміння й навички передавав на тренуваннях дітям, працюючи у ФСТ «Динамо», а також збірній нескорених України, яка має незабаром змагатись у Лондоні. Дмитро надзвичайно цінував командну роботу та ветеранське спортивне середовище.
Цього разу Дмитро теж не залишився осторонь захисту України від росіян. Служив в лавах 24 окремої механізованої бригади. На жаль, вчора життя Дмитра обірвалось. У чоловіка залишилась любляча дружина і синочок.
ptakha-64b0130d083a96eaf5b17de24e8a701f
Схожі новини