Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Одужав перший пацієнт з коронавірусом в Україні
20 Березня, 13:01

Одужав перший пацієнт з коронавірусом в Україні

В Україні одужав перший пацієнт, в якого раніше діагностували коронавірус. Про це повідомив президент Володимир Зеленський, передає “Громадське”.

«Ми маємо дуже радісну новину. Пацієнту з Чернівців зробили повторний лабораторний аналіз на коронавірус. І він вдруге показав негативний результат, а отже може констатувати офіційно — в Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусу. Сьогодні його виписують з лікарні і він повертається додому», — каже Зеленський.

Нагадаємо, йдеться про чоловіка, який із 21 лютого подорожував Італією і повернуся в Україну 26 лютого. У мандрівці та під час повернення додому почувався добре. Прикордонники на контрольно-пропускному пункті «Порубне» поміряли йому температуру, вона була в нормі. Гарячка та біль у горлі з’явилися у чоловіка 28 лютого. Він одразу ж звернувся до сімейного лікаря та залишався вдома. До лікарні недужого забрала «швидка». Медиків попередили, що чоловік побував у Італії й міг контактувати з інфікованими коронавірусом, тож вони виїхали на виклик у захисних костюмах. В Україну чоловік повертався автомобілем, у якому була лише його дружина, у неї інфекції не виявили.

Фото: Лента.

Схожі новини