Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Один чобіт на березі, а інший – весь у болоті»: на Яворівщині в річці знайшли мертву жінку
27 Травня, 18:07
logo-black

«Один чобіт на березі, а інший – весь у болоті»: на Яворівщині в річці знайшли мертву жінку

Вчора, 26 травня, під вечір у селі Карачинів Яворівського району з річки Стара місцеві витягли тіло жінки. Довго не могли впізнати загиблої, а нею виявилась їхня односельчанка. Утоплениця кілька днів пробула у воді, її ніхто не шукав.

«Ольга жила сама. Пенсіонерка, має двоє дочок, але вони не приїздили до неї. Навідувався час від часу лише брат. Проте особливо жінкою ніхто не переймався. Вона мала пенсію, але невелику, багато собі на ці гроші дозволити не могла. Може, і недоїдала, така була худа та марна. Сусіди іноді навідувалися до неї. Але зараз карантин, то не дуже хтось по чужих хатах ходив. Сусідка ввечері з сином на городі поралась, вже йшли додому, як раптом той у воді побачив щось схоже на манекен. Коли підійшов до водойми, обернув, виявилось, це тіло людини. Одразу в поліцію зателефонували», – розповідає місцева мешканка Карачинова Марія.

Тіло жінки із річки витягли рятувальники та направили на експертизу. Місцеві не одразу впізнали у покійній свою односельчанку.

«У нас всі думали, що то хтось із сусідніх сіл. В нас наче ніхто не пропадав, нікого не шукали. Згадали про Ольгу, але її сусідка повідомила, що у хаті в неї світиться постійно, то, напевне, вона вдома. Та на всяк випадок пішли перевірити. В будинку її не застали, видно було, що жінки вже кілька днів вдома не було. Тоді знайшли її фото та передали через нашого голову експертам. Так і встановили, що загибла – то наша Ольга Попович. Бідна жінка, на березі знайшли її чобіт, інший був весь у болоті. Видно, десь загрузла, а потім у гіллі перечепилась та впала у річку. Сама квола, то й дати собі раду не могла», – додають у селі.

За попередніми даними, ознак насилля на тілі жінки не виявлено. Правоохоронці зараз встановлюють всі обставини події.

ФОТО : ДСНС в Львівській області

Схожі новини