Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Оглядали у захисних костюмах та масках: з’ясовують, як могли заразитись Covid- 19 дві медсестри з Івано-Франківська
24 Березня, 15:18

Оглядали у захисних костюмах та масках: з’ясовують, як могли заразитись Covid- 19 дві медсестри з Івано-Франківська

Вчора ЗМІ повідомляли про перші два випадки зараження коронавірусом серед медичних працівників. У Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні небезпечну недугу підхопило одразу двоє працівників. Яким чином, зараз з’ясовують.

«Це дві медсестри, працюють вони в обласній інфекційній лікарні. Оглядали і надавали меддопомогу жінці, яка померла від Covid-19. Ми не можемо стверджувати, що вони інфіковані саме від померлої жінки. Зараз вивчаємо це питання, бо лікарі і медичні сестри працювали в засобах захисту. Тобто, в костюмах, масках. Усі заходи безпеки були дотримані», – стверджує Руслан Савчук, головний санітарний державний лікар Прикарпаття, – пише Укрінформ.

Він зауважив, що медики, в яких підтвердили коронавірус, не перебували за кордоном. Лише за тиждень у них піднялась висока температура і з’явились симптоми недуги.

«Станом на учора їх стан оцінювали як легкий», – зазначив Савчук.

Наразі результати дослідження на коронавірус очікує також співробітниця поліцї, яка опитувала чоловіка померлої від Covid-19.

Як повідомлялося, напередодні на Прикарпатті підтвердили три випадки захворювання на коронавірус. Інфекцію, зокрема, виявили і у чоловіка 56-річної жінки, яка померла 17 березня від коронавірусу. Раніше він повернувся із Чехії.

 

 

  • 0
  • 658
Схожі новини