Оголосили переможців конкурсу на підтримку молодіжних центрів: найбільше балів – у Стрілківської громади | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Оголосили переможців конкурсу на підтримку молодіжних центрів: найбільше балів – у Стрілківської громади
25 Травня, 17:06
logo-black

Оголосили переможців конкурсу на підтримку молодіжних центрів: найбільше балів – у Стрілківської громади

Сьогодні, 25 травня, у Львівській ОВА на брифінгу оголосили переможців конкурсу «Розвиток мережі молодіжних центрів». Кожен з переможців отримає фінансову підтримку в розмірі до 400 тисяч гривень на розвиток молодіжного центру. Конкурсна комісія обрала 16 переможців замість 15, як анонсували раніше. 

Абсолютним лідером рейтингу став Стрілківський молодіжний центр. Команда центру отримала від конкурсної комісії 407 балів з 500 можливих. Як уточнила на брифінгу проєктна менеджерка Стрілківської громади Наталія Гром, кошти використають на облаштування приміщення молодіжного центру — щоб це був комфортний, сучасний, зручний простір, де молодь зможе цікаво та якісно проводити час, генерувати та втілювати ідеї для розвитку громади. 

«Ми підготували повний пакет необхідних для участі у конкурсі документів – рішення сесії про створення центру, стратегію розвитку установи, візуалізацію приміщення, в якому буде молодіжний центр. А також – План розвитку центру. У нашому баченні центр має стати багатофункцонального середовища для розвитку потенціалу молоді, їх соціальної та творчої самореалізації», – розповіла у коментарі LMN Наталія Гром. 

Останнім етапом відбору став відкритий захист конкурсних пропозицій. Тут, як додає Марія Лужицька, голова Молодіжної ради громади, вражали комісію щирістю, розумінням того, наскільки важливим є молодіжний центр для розвитку громади та якими будуть перші кроки для розвитку центру. 

Як уточнив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА, загальний бюджет проєкту «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області» становить 6 302 000 гривень, левову частину з яких надають Дитячий фонд ООН UNICEF та уряд Німеччини. Загалом на конкурс подались 24 громади. Перелік усіх переможців – в інфографіці LMN. 

Відео