Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Океан Ельзи” розповіли, скільки зібрали грошей для України і на що витратять
02 Вересня, 15:22

“Океан Ельзи” розповіли, скільки зібрали грошей для України і на що витратять

Легендарний український гурт “Океан Ельзи” відзвітував перед своїми шанувальниками про результати благодійного туру і зборів за літо 2022 року. Упродовж літа гурт зібрав понад 19 мільйонів гривень благодійної допомоги. Кошти виручили з виступів, цифрової музики та партнерських проєктів. Про це повідомили на сторінці гурту в Instagram.

Музиканти повідомили, що вони вирішили розподілити суму відразу за трьома напрямками — на ЗСУ, медикам і лікарням, що знаходяться поблизу лінії фронту, а також на відновлення культурної спадщини України, яку руйнують російські окупанти.

«Російські загарбники воліють не лише окупувати наші території, зруйнувати наші міста, села, виробництва, знищити поля, а разом з ними і врожай, а ще й цілеспрямовано позбавити українців майбутнього, вбиваючи кращих з кращих, та знищуючи нашу спадщину від попередніх поколінь, руйнуючи культурні центри, музеї тощо. Бо сама думка існування бодай чогось українського з глибоким історичним, культурним корінням і розвиненого майбутнього нашої країни для них нестерпна і доводить до сказу. Не вийде у них. Ніколи», – йдеться у повідомленні.

“Океан Ельзи” детально перерахував суми і адресатів допомоги, серед них – благодійний фонд Сергія Притули, Дніпровська обласна дитяча клінічна лікарня, 247-й батальйон 124-ї бригади, Червоний Хрест, музей Григорія Сковороди в Харківській області та інші.

Схожі новини