Охорона Львівської обласної ради обійшлася платникам податків цьогоріч у понад два мільйони гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Охорона Львівської обласної ради обійшлася платникам податків цьогоріч у понад два мільйони гривень
02 Серпня, 12:20
logo-black

Охорона Львівської обласної ради обійшлася платникам податків цьогоріч у понад два мільйони гривень

Охорона приміщення, в якому сьогодні працюють представники Львівської обласної ради, обійшлася платникам податків у 2 мільйони 200 тисяч 200 гривень. Про це журналістам LMN стало відомо з офіційного сайту державних закупівель Prozorro.

Кілька днів тому, 27 липня, працівники Управління майном спільної власності Львівської обласної ради підписали договір про “цілодобову охорону адміністративного будинку № 18 Львівської обласної ради на вулиці Винниченка у місті Львові та матеріальних цінностей, що в ньому знаходяться”. Уклади його з Управлінням поліції охорони у Львівській області.

Ціна охорони за цим договором — 1 мільйон 107 тисяч 120 гривень.

Якщо ви думаєте, що це все, що платники податків цьогоріч заплатили за охорону приміщення обласної ради, то ні.

Річ у тім, що за охорону приміщення Львівської обласної ради цьогоріч заплатили ще 1 мільйон 93 тисячі 80 гривень. Про це дізнаємося з іншого договору оприлюдненого на Prozorro  , який діяв з 1 січня 2023  до 30 червня 2023.

Таким чином бачимо, що охорона одного дня роботи працівників обласної ради платникам податків обходиться в середньому в 6 тисяч.

 

Відео