Охорона Львівської облради обійшлась платникам податків у понад мільйон гривень. І це лише за 6 місяців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Охорона Львівської облради обійшлась платникам податків у понад мільйон гривень. І це лише за 6 місяців
25 Січня, 18:16
logo-black

Охорона Львівської облради обійшлась платникам податків у понад мільйон гривень. І це лише за 6 місяців

На піврічну охорону Львівської обласної ради витратили понад один мільйон гривень. Про це стало відомо із договору, оприлюдненого на офіційному сайті державних закупівель Prozorro.

Згідно з договором №27072, Управління поліції охорони у Львівській області зобов’язується виконувати цілодобову охорону адміністративного будинку №18 на вулиці Винниченка у Львові.

Вартість охорони адміністративного будинку за адресою Винниченка, 18, сягає 1 175 280 грн. Зокрема в протоколі, доданому до договору, зазначено, що за одну годину охорони адмінбудівлі працівник отримуватиме 210 гривень. Також у цьому протоколі вказано, що в загальну суму входить вартість роботи старшого інспектора поліції охорони, який за місяць отримуватиме 43 тисячі грн.

Договір вступив у дію 1 січня 2024 року. Діятиме він до 30 червня цього ж року. Серед умов, які має виконувати охорона, зокрема цілодобовий нагляд за будинком на вулиці Винниченка, 18, а також майном, яке у ньому знаходиться, без вихідних та святкових днів.

User Image
Вікторія Михаць
Відео