Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Оксана Муха, Винник та Табаков співатимуть на благодійному концерті для Тетяни Думан-Скоп
31 Серпня, 12:56
logo-black

Оксана Муха, Винник та Табаков співатимуть на благодійному концерті для Тетяни Думан-Скоп

Марія Оринчак

У понеділок, 16 вересня, у Палаці культури залізничників РОКС відбудеться благодійний концерт. Його мета – зібрати кошти на лікування відомої художниці, іконописиці Тетяни Думан-Скоп. Нещодавно у жінки виявили гліосаркому. Потрібне вартісне лікування за кордоном.

“Ідея організувати такий концерт виникла у Марічки Петришин, вона й разом з командою  займається його організацією. Вони з Тетяною познайомились у 2014 році. Разом організовували багато різних волонтерських подій, потоваришували”, – розповідає LMN сестра Тані Василина Думан. 

Сім’я планує розпочати лікування у Польщі, а під час нього шукати німецьку клініку, де б зробили операцію.

“Наразі маємо 272 733 гривні. Фактично, на лікування у Польщі цього мало б вистачити, але на Німеччину потрібно понад 30 тисяч євро”, – каже Василина. 

У програмі концерту – виступи переможниці “Голосу Країни” Оксани Мухи, Павла Табакова, Віктора Винника з гурту “Мері”, “Пікардійської терції”, ТанцТеатру “Життя”. Виступатимуть також воїни-учасники проєкту #ПісніВійни Олександр Рожко, Зиновій Медюх, Максим Перев’язко. Квитки можна придбати за телефоном: +380684208874.    

Карта приватбанку Таніної сестри Василини Думан: 4149 4991 1705 3445

Схожі новини