Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Окупанти на Донбасі забороняють навчання у школах українською
18 Березня, 19:05

Окупанти на Донбасі забороняють навчання у школах українською

На території Донецької та Луганської областей, щойно окупованих російськими військами, вороги деукраїнізують заклади освіти. Окупанти повідомляють про відновлення навчального процесу у школах, проте зазначають, що українська мова, українська література та історія України вивчатися не будуть. Про це повідомляє уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.

«Оскаженілі російські душогуби, здійснюючи геноцид проти громадян України, намагаються влаштувати дітям ще й мовний лінгвоцид. Ці та інші звірства, обрані путінськими терористами, – прямий шлях до Гааги», – говорить він.

Крім того, окупанти цілеспрямовано продовжують обстріл українських телевізійних веж з метою припинення трансляції українських мовників, захоплюють телецентри для наступного запуску російського телебачення.

Уповноважений просить міжнародні правозахисні організації рішуче фіксувати й реагувати на всі злочини, що відбуваються в Україні. Він також закликає громадян повідомляти про всі факти порушення прав людини для позовів до міжнародного суду ООН.

  • 0
  • 102
Схожі новини