Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Окупанти намагаються наступати на декількох напрямках, але успіху не мають, — Генштаб
27 Квітня, 19:57

Окупанти намагаються наступати на декількох напрямках, але успіху не мають, — Генштаб

Російські окупанти наступають на декількох напрямках в Україні, але успіху не мають. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ на 18 годину.

Українські військові зазначають, що противник продовжує наступальні дії у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей та утримання сухопутного коридору між зазначеними територіями та окупованим Кримом.

На тимчасово захопленій території Харківщини, в районі селища Левківка Ізюмського району, противник організував пункт збору пошкодженої техніки, де здійснюється ремонт та відновлення військової техніки.

Російські загарбники продовжують проводити так звані «фільтраційні заходи» в окремих населених пунктах, тимчасово непідконтрольних українській владі.

На тимчасово захопленій території Запорізької області окупанти оглядають будинки місцевих жителів з метою виявлення місць проживання представників силових структур України. Здійснюють перепис місцевого населення, пересування по тимчасово захопленій території без документів, що засвідчують особу, заборонене.

На тимчасово захопленій території Херсонської області окупантами проводиться підготовка до проведення так званого «референдуму», друкуються бюлетені, уточнюються особисті дані місцевих громадян України. При цьому, російські загарбники продовжують перешкоджати виїзду за межі захопленої території мирним жителям.

В придністровському регіоні Республіки Молдова, у зв’язку з численними провокаціями з боку росії, запроваджено «червоний» рівень терористичної небезпеки. Особовий склад силових структур переведено на «казармений стан», посилено контроль на блокпостах, скасовано підготовку до проведення святкового параду 9 травня.

На Волинському, Поліському і Сіверському напрямку обстановка суттєвих змін не зазнала, ознак формування противником наступальних угруповань не виявлено.

На Слобожанщині ворог здійснював систематичні обстріли із артилерії, зокрема і реактивних систем залпового вогню, по містах Харків і Дергачі та населеному пункту Прудянка.

Схожі новини