Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Окупанти не пускають до Херсона фури з гуманітаркою, – мер міста
04 Березня, 15:23

Окупанти не пускають до Херсона фури з гуманітаркою, – мер міста

Міський голова Херсона Ігор Колихаєв заявив, що російські війська не пропускають у місто фури з гуманітарною допомогою, пише Українська правда.

“Просто зараз у місто могли б зайти фури з продуктами та гуманітарною допомогою від друзів нашого міста. Але Херсон перебуває в кільці, і НАШІ машини не пропускають. Незважаючи на вчорашні домовленості на найвищому рівні, на практиці, “унизу”, все це поки що не працює”, – написав Ігор Колихаєв.

Він припустив, що таким чином “добрі визволителі” готуються привезти до Херсона свій “порятунок”, щоб люди “на камеру подякували “благодійникам””.

“Даю слово: роблю, що можу. Але не знаю, як довго це ще виходитиме. Прошу: думайте, залишайтеся людьми, допомагайте одне одному. Херсон – це Україна!”, – додав він.

Додамо, сьогодні війська Росії увійшли в місто і захопили телевежу. У місті не працюють деякі мобільні оператори. Повідомляють, що до міста привезли людей з Криму, які мають зіграти роль місцевих мешканців, які вітають «визволителів» для російського телебачення.

Схожі новини