Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Окупанти планують знести «Азовсталь» у Маріуполі
18 Травня, 15:20

Окупанти планують знести «Азовсталь» у Маріуполі

Окупаційна влада Маріуполя має намір знести завод «Азовсталь», який став базою опору українських військ під час оточення міста росіянами. Про це повідомила міська рада Маріуполя, також про наміри знести завод заявив ватажок «ДНР» Денис Пушилін, якого цитує«ТАСС».

За словами Пушиліна, окупанти планують відновити Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча. Натомість на місці «Азовсталі» хочуть звести технопарк, житловий район або паркову зону. Ватажок «ДНР» стверджує, що Маріуполь хочуть перетворити на місто-курорт. Де окупанти планують брати на це гроші, Пушилін не уточнив.

У міськраді Маріуполя кажуть, що таким рішенням росіяни хочуть превентивно знищити важливий для України промисловий комплекс, адже в ЗСУ скоро можуть з’явитися сили для деокупації Маріуполя.

«Вони хочуть стерти будь-яке нагадування про героїчний подвиг українських військових. Окупанти не зацікавлені у відновленні та розвитку Маріуполя. Для них це лише територія для кримського коридору», — йдеться у повідомленні.

Схожі новини