Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Окупанти силоміць відбирають у людей автомобілі
05 Травня, 19:06

Окупанти силоміць відбирають у людей автомобілі

Російські окупанти вилучають автомобільний транспорт у населення у Енергодарі для власних потреб. На них поспіхом малюють “Z” та пересуваються містом.

Про це йдеться у повідомленні уповноваженої Верховної ради України з прав людини Людмили Денісової.

«У тимчасово окупованому Енергодарі та області окупанти масово відбирають автомобілі у мирних мешканців для власних потреб та із поспіхом намальованою на них рашистською символікою “Z” пересуваються містом», — йдеться в повідомленні.

У місті Енергодарі Запорізької області російські окупанти силоміць захопили два автокрани-підйомники та легковий автомобіль, що перебували на території автогосподарства Запорізької АЕС та наразі використовують спецтранспорт ЗАЕС для встановлення білбордів у місті.

Крім того, російськими військовими без будь-яких пояснень, але «аргументуючи» зброєю, вилучено автомобіль УАЗ-3163 034, державний номер АР 8969 ВЕ, який рухався з промислового майданчика ЗАЕС до транспортного цеху станції для проведення технічного огляду та дозаправки.

Чималу кількість рухомого майна (переважно транспортних засобів), викраденого на тимчасово окупованих територіях України, російські окупанти вивезли до Білорусі після відходу з Київської та Чернігівської областей.

Схожі новини