Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Окупанти вбили щонайменше 4600 цивільних українців, – Венедіктова
23 Травня, 13:18

Окупанти вбили щонайменше 4600 цивільних українців, – Венедіктова

В результаті збройного вторгнення в Україні підтверджено, щонайменше, 4600 жертв серед мирного населення, з них 232 дитини. Такі дані у понеділок, сьогодні, 23 травня, озвучила генпрокурор Ірина Венедіктова, пише Кореспондент.

“Ці цифри не включають дані з тимчасово окупованих територій. Проте те, що ми можемо спостерігати за супутниковими знімками та іншими джерелами, що ситуація там катастрофічна: …багато міст та селищ зруйновані вщент”, – сказала вона.

Генпрокурор зазначила, що військові злочини російських солдатів підтверджуються вітчизняними та міжнародними розслідуваннями, журналістськими розслідуваннями, доповідями правозахисних організацій.

“Типові для звірств злочини з боку Збройних сил рф, задокументовані слідчими та прокуратурою, говорять про навмисну ​​жорстокість і насильство щодо мирних жителів”, – сказала Венедіктова.

Додамо, лише за оцінками влади Маріуполя жертвами російських окупантів стали понад 20 тисяч городян, але місто досі окуповане, тож точну кількість загиблих встановити неможливо.

Схожі новини