Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Окупанти зосередили удари по залізничних вузлах: головне зі зведення Генштабу
25 Квітня, 19:27

Окупанти зосередили удари по залізничних вузлах: головне зі зведення Генштабу

Станом на вечір 25 квітня російській окупаційні війська здійснюють наступальні дії у Східній операційній зоні з метою розгрому угруповання Об’єднаних сил, встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей та утримання сухопутного шляху з окупованим Кримом. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні 25 квітня.

Окупанти завдають ракетно-бомбових ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури, зокрема із залученням стратегічних бомбардувальників, кораблів та підводних човнів. Намагаються зруйнувати шляхи постачання військово-технічної допомоги від держав-партнерів. Для цього концентрують удари по залізничних вузлах.

Противник продовжує нарощувати систему протиповітряної оборони дальньої дії за рахунок переміщення з території РФ додаткових зенітних ракетних комплексів, намагається створити запаси боєприпасів, матеріально-технічних засобів та спеціальної інженерної техніки.

Російське командування не припиняє шукати шляхи поповнення втрат особового складу в підрозділах, що беруть безпосередню участь у війні на території України.

Схожі новини