«Олег хвилювався, аби різник до нас додому не навідався»: 18-річний хлопець з Дрогобиччини отримав 10 ножових поранень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Олег хвилювався, аби різник до нас додому не навідався»: 18-річний хлопець з Дрогобиччини отримав 10 ножових поранень
13 Червня, 10:51
logo-black

«Олег хвилювався, аби різник до нас додому не навідався»: 18-річний хлопець з Дрогобиччини отримав 10 ножових поранень

Юлія Швидко

Четвертий день дрогобицькі лікарі рятують 18-річного Олега Кулинича зі села Рибники. У ніч з неділі на понеділок, 10 червня, на нього з ножем напав 35-річний чоловік зі села Кропивник. Завдав 10 ножових поранень. Друзі Олега у лікарню привезли без свідомості та з великою втратою крові.

«У Кропивнику був День села. Олег з товаришами поїхали туди на свято. Хлопці бачили, як поміж людьми ходив місцевий наркоман, провокував конфлікти. Він – раніше судимий за аналогічний злочин. У лісі розбив людині голову сокирою. Відсидів 5 років та повернувся додому. Чув, що у нього наче дружина є, діти, – розповідає LMN батько потерпілого Микола Кулинич. – Друзі, з якими був Олег, розповідають, що син його уникав. Але той обрав собі жертву. Накинувся на сина, почав його різати ножем. За декілька секунд Олег отримав 10 ножових поранень. Втратив свідомість, була велика крововтрата».

Хлопці на машині завезли потерпілого у найближчу лікарню у Східницю, звідти у Борислав. Згодом опинився у Дрогобицькій лікарні. Одразу приїхала поліція.

«Правоохоронці казали синові писати заяву. Відмовлявся, бо боявся за матір та молодшу сестричку. Я в той день був у Польщі. Олег хвилювався, аби різник до нас додому не навідався. Також просив, аби матері ніхто не казав, що з ним трапилося. Не хотів, щоб вона хвилювалася», – додає Микола Кулинич.

Лікарі кажуть, що їх пацієнтові дуже пощастило. Ніж зупинився на ремені, тому не пошкодив внутрішні органи. У нього 7 поранень біля правої нирки. Хлопця перевели на палату.

«Я називаю його стан «божественно прекрасним». Маємо щастя від Бога, що все обійшлося. 13 червня у сина перший день народження. Тепер ще й будемо другий святкувати – 10 червня, – веде далі Микола Кулинич. – Ми ще й дуже вдячні Олеговим товаришам, які вирвали у нападника ніж. Також добре спрацювала поліція – різника затримали. Таких людей треба ізолювати від суспільства. Від нього не одна людина вже потерпіла. Але жертви боялися заявляти».

У рідному селі нападника називають «Реброл» та «Ящик». Раніше місцеві намагалися його  уникати. Кажуть, що він вживав наркотики та постійно ходив з ножем.

За фактом нанесення тілесних ушкоджень поліція порушила кримінальну справу. Батьки потерпілого вважають, що статтю треба перекваліфікувати як «замах на життя».

Фото: ілюстративне

Відео