Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Олегу Пилипчаку зі Сколівщини бракує грошей на здорову нирку
18 Березня, 14:48
logo-black

Олегу Пилипчаку зі Сколівщини бракує грошей на здорову нирку

Юлія Швидко

22-річний Олег Пилипчак зі села Козьова Сколівського району шість років збирає гроші на операцію з трансплантації нирки. Чоловік страждає на хронічну ниркову недостатність. Тричі на тиждень їздить на гемодіаліз до Львова.

«В Олега – непроста ситуація. Можна сказати, що він – круглий сирота. Його батько помер, а мама позбавлена батьківських прав. Олег живе з бабусею, яка, крім нього, опікується ще двома онуками – 14 та 5 років», – розповідає LMN Наталя Задільська, яка була класним керівником Олега Пилипчака.

Олег народився з хворими нирками. У 2014 році вони перестали працювати. Хлопцеві призначили гемодіаліз, запропонували трансплантацію нирки у білоруській клініці.

«Відтоді ми усім селом почали збирати гроші йому на операцію. Тоді треба було 60 тисяч доларів. Половину суми давав державний фонд, іншу половину має заплатити хворий. Нам вдалося зібрати 16 тисяч доларів. Далі почалася війна, люди переключилися на допомогу бійцям – і наш збір сповільнився. Тепер операція коштує 70 тисяч доларів. Олегові, аби заплатити половину, не вистачає 19 тисяч доларів», – зазначає Наталя Задільська.

Усі небайдужі можуть переказати гроші на рахунок: р/р 26205074705813. Івасів Меланія Василівна (бабуся Олега Пилипчака). МФО 325796. ТВБВ номер 100130179. М. Сколе.

Фото: Крила надії

rvkqevpqnqm
Схожі новини