Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Олексій Резніков розповів, коли планується контрнаступ
29 Березня, 18:45

Олексій Резніков розповів, коли планується контрнаступ

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що український Генштаб планує контрнаступ на кількох напрямках, однак все залежить від погодних умов. Крім того, військові вичікують на «відповідний момент», але Резніков вважає, що це станеться у квітні – травні.

Про це пише «Українська правда», з посиланням на інтерв’ю естонському каналу «Err.ee».

Водночас, в Олексія Резнікова запитали, коли на фронті зможуть побачити німецькі танки Leopard.

«Ви побачите їх у контрнаступі, згідно з рішенням нашого Генерального штабу. Він вже планується на кількох напрямках. Це залежить від того, коли буде найбільш відповідний момент, як вони вирішать. Також все залежить від погодних умов. Навесні у нас дуже мокра земля. Можна використовувати тільки гусеничні машини. Думаю, ми побачимо їх у квітні-травні», – відповів Резніков.

За словами міністра оборони, для українських військових, після радянського озброєння, Leopard можна порівняти з автомобілем Mercedes після «Жигуля».

Водночас, щодо українського контрнаступу, то Резніков вважає, що уже в цьому 2023 році світ побачить «дуже позитивні зміни для України».

Він також сказав, що наші військові передовій втомлені, адже війна триває понад рік:

«Це психологічно і фізично важкий процес. Тому ми намагаємося проводити ротацію бійців. Але це війна: рівень життя інший, умови інші. Я, наприклад, можу спати лише 3-4 години на добу. Це вже стало звичкою».

Щодо Бахмуту, то Резніков додав, що на цьому напрямку українські захисники значно «зменшили російський наступальний потенціал», що у свою чергу допоможе захисникам «утримувати лінію фронту стабільною і дасть час підготуватися до контрнаступу».

Схожі новини