Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Олена Манько з Яворівщини мріяла погуляти на синовому весіллі
27 Березня, 13:43
logo-black

Олена Манько з Яворівщини мріяла погуляти на синовому весіллі

Юлія Швидко

Виконуючу обов’язки сільського голови Нагачева на Яворівщині Олену Манько сьогодні поховали на місцевому цвинтарі. 8 травня жінка планувала відсвяткувати 50-річчя.

55641809_2019946098054966_7368158516755824640_n

«Це сталося так раптово, що важко оговтатися. Олена Іванівна ще у четвер була на роботі. Мала гарний настрій, сміялася. Увечері зі землевпорядником поїхали у сусіднє село людям переміряти городи, які вони хотіли приватизувати. Олені Іванівні стало зле. Викликали «швидку». В Яворівській лікарні їй не змогли допомогти, скерували у Новояворівську. Там краща апаратура. З інсультом поклали у реанімацію. Рятували, як могли, але тиск не падав. Через такий стан не могли провести операцію. Вчора вона померла», – розповідає LMN Богдан Вахула, депутат Нагачівської сільської ради.

Олена Манько жила з 28-річним сином, доглядала 79-річну хвору маму.

«Це була дуже хороша жінка – у селі нема людини, якій вона би відмовила. 25 років пропрацювала в сільській раді. Часто скаржилася на високий тиск, але постійно відкладала похід до лікарів. Все робота, робота, – веде далі Богдан Вахула. – Олена Іванівна й не думала, що так рано піде зі життя. Мала великі плани на майбутнє. У селі хотіла облаштувати парк, доріжки, поставити літню сцену, лавочки. Казала, що у травні хоче гарно відзначити ювілей. Як кожна мама, мріяла ще погуляти на весіллі сина».

Схожі новини