Олесі Шиян з Турки, яка потерпіла від коней, уже провели сім операцій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Олесі Шиян з Турки, яка потерпіла від коней, уже провели сім операцій
07 Листопада, 15:33

Олесі Шиян з Турки, яка потерпіла від коней, уже провели сім операцій

15-річна Олеся Шиян, яка через наляканих коней у центрі Львова отримала важкий перелом, перебуває у важкому стані. Дівчинка перебуває у дитячій лікарні ОХМАТДИТ. Їй уже провели сім операцій. Медики скликали консиліум, до якого увійшли кращі спеціалісти Львова, області та медуніверситету. Ще один консиліум планують провести завтра, на який запросили і фахівців і львівського військового шпиталю, передає ZАХІD. NET.

«Воюємо за ногу Олесі. Дівчинка кожний день в операційній: учора була, нині і завтра буде. Стан важкий. У неї була ішемія нижньої кінцівки через ушкодження підколінної артерії – нога якийсь час була знекровлена, а це дало негативні наслідки. Тож ми робимо все для того, аби врятувати дитині ногу, консультуємося з найкращими спеціалістами», – розповіла в.о. директора львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ Олександра Бурда.

Батько дівчинки Руслан Шиян повідомив ZAXID.NET, що кожного дня на ліки для Олесі родина витрачає від 10 тис. грн.

«Перші дні – найважчі, Олесі потрібні дорогі ліки. Наразі витрачаємо гроші, які вдалося зібрати. Але лікування доньки буде тривалим, тож від допомоги небайдужих ми не відмовимося», – каже батько дівчинки Руслан Шиян.

Якщо маєте зможу допомогти дівчинці одужати, гроші можна перерахувати на картку батька: 4149 4991 3381 6205, ПриватБанк, Руслан Шиян.

Нагадаємо, у суботу ввечері на проспекті Свободи у Львові налякані вибухами фейєрверків коні винесли прогулянкову туристичну карету на пішохідну частину проспекту. Знесли лавку, де сиділа 15-річна дівчинка з Турки. Її госпіталізували в реанімацію ОХМАТДИТу.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео