Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Олігарх Коломойський пропонує Україні оголосити дефолт
26 Травня, 12:46

Олігарх Коломойський пропонує Україні оголосити дефолт

Олігарх Ігор Коломойський вчергове висловився, що Україні варто взяти приклад з Греції.і оголосити дефолт

 

В інтерв’ю Financial Times він наголосив.

 

 

“На мою думку, ми повинні поводитися з нашими кредиторами, як Греція. Це приклад для України. У 2015 році Греція стала першою розвиненою країною, яка не повернула Міжнародному валютному фонду значну суму по кредиту”, — каже Коломойський.

 

 

 

 

Як зазначається, Коломойський вважає, що в дефолті немає нічого страшного.

“Скільки разів Аргентина оголошувала дефолт? І що, вони його реструктуризували”, – сказав олігарх.

«Якщо Зеленський буде слухати Захід … він закінчить, як Порошенко. У нього будуть такі ж рейтинги — 5, 10, 15 замість 73 відсотків», — сказав Коломойський.

 

Він додав, що США і Євросоюз могли б списати зовнішні борги України, оскільки «їх не цікавить Україна», а вони хочуть «нашкодити Росії».

Незважаючи на те, що Зеленський пообіцяв, що буде дотримуватися умов фінансової допомоги Україні в розмірі 3,9 млрд доларів, можливий вплив одіозного олігарха на нового президента викликає певне занепокоєння на Заході.

“Занепокоєння посилилося після того, як в цьому місяці мільярдер повернувся до Києва після двох років добровільного вигнання, а його колишній особистий адвокат був призначений керівником АП Зеленського”, – пише Financial Times.

Нагадаємо, що Коломойського не вперше говорить про необхідність дефолту України. У листопаді в інтерв`ю lb.ua олігарх сказав, що не бачить в дефолті нічого поганого.

 

“Подивіться на Грецію, які красені, сказали: “500 млрд не повернемо”, і все, до побачення. Його [грецький сценарій] потрібно було застосовувати ще в 2014 році, тому що країну розікрали під заступництвом, в тому числі і Міжнародного валютного фонду , і під заступництвом всіх іноземних посольств. Куди вони дивилися? Спостерігачі… країни не було, в казні – нуль, оголошуйте дефолт. дефолт ще ніколи нікому не завадив, то, що стосується країни – так сто відсотків “, – сказав він.

Схожі новини