«Чому деяким громадам вдалось?»: Центр розвитку Громада.UA запрошує на онлайн-подію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Чому деяким громадам вдалось?»: Центр розвитку Громада.UA запрошує на онлайн-подію
07 Червня, 12:49

«Чому деяким громадам вдалось?»: Центр розвитку Громада.UA запрошує на онлайн-подію

Команда Центру розвитку Громада.UA підготували онлайн-подію про можливості розвитку для територіальних громад. Вже завтра, 8 червня, запрошують приєднатися до онлайн-конференції усіх, кому не байдужа доля своєї териооріальної громади.

“Зараз час активного розвитку громад, можливостей та викликів. Від громад все частіше надходять запити на експертну підтримку не лише точкових проєктів, але і реалізації системних змін. Саме для задоволення цих запитів ми і організовуємо подію, спрямовану на розбудову успішних громад та обмін досвіду між ними”, – говорить Андріана Шехлович, координаторка Громада.UA.

Організатори онлайн-конференції переконані, що 6 років децентралізації було достатньо для старту та аналізу першого досвіду. Час – єдиний ресурс, який є абсолютно в усіх громад. І вміння використовувати його стратегічно, з користю – ключове для їхнього розвитку.

На події 8 червня відбудеться дискусія з очільниками громад, яким вдалося підвищити інвестиційну привабливість, розвинути підприємництво, збільшити надходження до місцевих бюджетів та оптимізувати видатки, розбудувати інфраструктуру та покращити громадську участь мешканців у житті громади – завдяки вдалому та стратегічному управлінню часом та ресурсами. Вони не проігнорували свої проблеми і використали найкращі рішення для розвитку громади. Також на зустрічі будуть народні депутати, які розкажуть про інсайти і можливості децентралізації та практичні поради щодо підвищення фінансової спроможності громад.

До слова, серед запрошених спікерів будуть:

Роман Лозинський – народний депутат України; перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань місцевого самоврядування;

Галина Васильченко – народна депутатка України; членкиня Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики.

Володимир Шматько – голова Чортківської територіальної громади, у минулому Білівський сільський голова та мер Чорткова.

Юрій Бова – голова Тростянецької територіальної громади та президент «Асоціації відкритих міст».

Олег Серняк – голова Пустомитівської територіальної громади; у минулому мер Пустомит.

Про що почуємо:

1. Децентралізація – успіх чи поразка?

2. Фінансова спроможність громад: сьогодення та перспективи

3. Тростянецьке диво: комфортно жити, працювати і відпочивати

4. Чортків: найкомфортніше місто України

5. Пустомити: громада з гармонійним розвитком у всіх сферах; великі успіхи починаються з маленьких кроків.

Зустріч буде цікава депутатам місцевих рад, посадовим особам місцевого самоврядування, експертам з місцевого розвитку, громадським активістам та усім, хто хоче переймати досвід громад.

Коли: 8 червня (вівторок), 19:00

Де: онлайн-трансляція на Facebook-сторінці Центру розвитку «Громада.UA»

Детальніше у події: https://www.facebook.com/events/1475137809503015

Відео