Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ООН допоможе Львівщині впоратися з напливом переселенців
08 Березня, 12:56

ООН допоможе Львівщині впоратися з напливом переселенців

На Львівщині ООН допоможе координувати роботу з переселенцями. Про це сьогодні, 8 березня, повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

За його словами, у Львівську область прибули майже 110 тисяч біженців, які залишили свої будинки через вторгнення РФ. У зв’язку з цим координувати роботу з переселенцями місцевій владі допоможе Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

“З представницею управління Кароліною Ліндгольм Біллінг ми домовилися почати співпрацю з розміщення тимчасово переміщених осіб на базі приміщень, які є в області, але вимагають додаткового пристрою для комфорту людей”, – розповів Козицький.

За його словами, влада разом з ООН вирішуватимуть проблеми того, як надати притулок вимушеним переселенцям.

Козицький також повідомив, що переселенців можуть розмістити у наметах поблизу міжнародних пунктів перепустки, де складна ситуація з напливом людей.

“Думаємо над розміщенням тимчасових наметів у найбільших чотирьох містах області, де ставимо за мету створити центри допомоги переселенцям, подібні до львівського. Це дозволило б знизити навантаження на Львів”, – зазначив голова регіону.

Водночас з ООН також обговорюють питання будівництва модульних споруд для тривалого проживання біженців. Цей проєкт вестиме Міністерство у справах ветеранів.

Схожі новини