Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ООН назвала Україну однією з найзамінованіших країн світу
05 Квітня, 11:22

ООН назвала Україну однією з найзамінованіших країн світу

В ООН назвали Україну однією з найбільш замінованих країн світу. Про це повідомляє Офіс ООН з координації гуманітарних питань в Україні (OCHA in Ukraine) у Твіттері.

«Україна – одна з найзамінованіших країн у світі. Ще до початку військового наступу, що триває, понад 1,8 мільйона людей вже вісім років жили в оточенні мін», — йдеться у дописі.

В ОСНА зазначили, що поки в багатьох частинах України точаться запеклі бої, нові міни закладені біля житлових будинків, лікарень та вздовж доріг. Через це цивільне населення може опинитися в пастці і не зможе втекти з районів, які постраждали від бойових дій.

«Багато хто не зможе повернутися додому. Війни закінчуються, але міни залишаються в землі, створюючи загрозу життю багато років. Наземні міни та вибухонебезпечні пережитки війни вздовж доріг і в житлових районах заважають гуманітарним організаціям доставити допомогу людям, які її найбільше потребують», — йдеться у повідомленні.

Додамо, за даними Міністерства закордонних справ України, зараз на території країни замінованими є 80 тисяч квадратних кілометрів.

Схожі новини