Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Оперували у Львові: 13-річному хлопчику з Луганщини уламок снаряда пройшов через легеню
03 Липня, 15:50

Оперували у Львові: 13-річному хлопчику з Луганщини уламок снаряда пройшов через легеню

У Лікарні святого Луки Першого медичного об‘єднання Львова провели успішну операцію 13-річному Святославу з Лисичанська, дитинство та здоров’я якого вкрала війна. Під час обстрілу міста уламок від снаряда потрапив у його шию, пройшов через праву легеню та зупинився над діафрагмою. Про це повідомляють у фонді UNICEF Україна.

«Я не впав, але відчув, як ніби мені руку відірвало. Десь через хвилину я відчув біль. Я думав, що я без свідомості впаду та загину», — ділиться Святослав.

f326df64-09ef-4902-bb9c-842d7bbc2adb

Через важке поранення Святослава ввели в штучну кому. Згодом хлопця відправили у лікарню в Бахмуті, потім — в реанімаційному вагоні до Львова. Хлопчика прооперували у Лікарні Св. Миколая. Попри ризики лікарі видалили чотирисантиметровий уламок і зберегли Святославу легеню.

«Сьогодні Святослав вже може виходити на вулицю. Він чекає дозволу лікарів, щоб ганяти на велосипеді. Але відновлення потребує його рука, яка зазнала контузії під час вибуху. Утім, хлопчик не розчаровується і вже будує більш амбітні плани.  Хоче відновити пошкоджений будинок у Лисичанську та завершити ремонт у своїй кімнаті, куди так і не встиг переїхати», — розповідають у фонді.

b762f78d-b380-4fa7-8bd7-c9b738aa1a57
Схожі новини