Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Оприлюднили графік зустрічей представників місцевого самоврядування з ЛОДА
13 Жовтня, 09:20

Оприлюднили графік зустрічей представників місцевого самоврядування з ЛОДА

Сьогодні, 13 жовтня, в соціальній мережі Фейсбук користувач Віталій Горбатенко оприлюднив графік зустрічей керівництва Львівської ОДА з головами органів місцевого самоврядування у районах щодо проєкту нового перспективного плану об’єднання ОТГ у Львівській області. Зазначимо, що на сайті ЛОДА немає жодної інформації про дати проведення громадських слухань.

Найближчим часом – з 15 по 17 жовтня – зустрічі відбудуться у Старосамбірському, Сколівському та Турківському районах. Там планують серйозні зміни зі скорочення кількості ОТГ. Останнє обговорення має завершитися 6 листопада у Самбірському районі, де з 12 ОТГ хочуть залишити лише 3. Наразі вже відбулися зустрічі у Кам’янка-Бузькому, Жидачівському та Стрийському районах.

“Команда Садового уже починає погрожувати, мовляв, не хочете приєднуватися, будемо виставляти всім прилеглим громадам рахунки за відвідування шкіл, лікарень, користування благами житлово-комунального господарства тощо. Тому товариство, ще раз закликаю: не мовчіть, приходьте на зустрічі та висловлюйте свою думку, якщо хочете комфортно жити у своїй громаді та самостійно розв’язувати місцеві проблеми”, – каже Віталій Горбатенко.

72545308_10156907218839387_2697961939811696640_n

Фото основне: stolychno.news

Фото: соціальні мережі

 

Схожі новини