Орденом «За мужність» (посмертно) нагородили захисника Новояворівської громади | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Орденом «За мужність» (посмертно) нагородили захисника Новояворівської громади
03 Листопада, 18:43

Орденом «За мужність» (посмертно) нагородили захисника Новояворівської громади

Нагороду отримали батьки Михайла – мати Галина Григорівна та батько Богдан Арсентійович. Про це повідомили у Новояворівській міській раді.

Відповідно до Указу Президента України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, орденом «За мужність» ІІІступеня (посмертно) удостоїли військовослужбовця Дроцика Михайла Богдановича, уродженця  с.Старичі. 

«Висловлюємо Вам глибоку вдячність та шану за сина, нашого Героя Михайла, і розуміємо, що жодні слова не можуть утішити скорботне батьківське серце! Доземний уклін і вічна слава Герою України», — коментує міський голова Володимир Мацелюх.

 

 

Додамо, що Михайло Дроцик народився 8 жовтня 1997 року у селі Старичі. Після закінчення місцевої школи вступив до Художнього професійно-технічного училища ім.Й.П.Станька (смт. Івано-Франкове), де здобув професію різьбяра по дереві та бересту. У 2017 році вступив на службу за контрактом у лавах ЗСУ. Михайло паралельно навчався в Львівському університеті фізичної культури. 3 повномасштабним вторгненням росії в Україну, Михайло продовжував захищати територіальну цілісність нашої держави.

Загинув Михайло 9 жовтня 2022 року поблизу міста Бахмут. В українського захисника залишилися мати Галина Григорівна, батько Богдан Арсентійович, брат Павло, сестри – Ірина, Іванна та Марія, бабуся Марія Михайлівна, похресник Матвій.

Відео