Організатору злочинної групи, учасники якої розкрадали амуніцію на Львівщині, повідомили про підозру | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Організатору злочинної групи, учасники якої розкрадали амуніцію на Львівщині, повідомили про підозру
30 Червня, 16:57

Організатору злочинної групи, учасники якої розкрадали амуніцію на Львівщині, повідомили про підозру

Правоохоронці викрили та повідомили про підозру основному фігуранту організованого злочинного угрупування, який курував масштабну схему розкрадання військової гуманітарної допомоги на Львівщині. Про це повідомили у Поліції та в Управлінні СБУ у Львівській області.

Зловмисником виявився 43-річний мешканець регіону. Саме він «вирішував» усі питання, аби злочинне угрупування отримувало дозвільні документи від військових частин для безперешкодного перевезення амуніції через кордон, – йдеться у повідомленні СБУ.

А згодом, замість передачі гумдопомоги на потреби ЗСУ, зловмисники продавали бронежилети отримуючи прибуток для власного збагачення. Усім фігурантам схеми оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення групою осіб та незаконному використанні з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги.

Нагадаємо, 6 червня спецслужба викрила одного з виконавців вказаної протиправної схеми. Зловмисника було затримано на гарячому під час продажу партії бронежилетів. 15 червня викрито та повідомлено про підозру одному з організаторів схеми. Зловмисником виявився 42-річний керівник одного з рекламних холдингів України.

Відео