Організували нелегальні покерні клуби: у Львові викрили злочинну групу | Львівська мануфактура новин
Організували нелегальні покерні клуби: у Львові викрили злочинну групу
06 Червня, 17:37

Організували нелегальні покерні клуби: у Львові викрили злочинну групу

У Львові викрили шістьох чоловіків, які організували нелегальні покерні клуби. Як повідомили у прокуратурі Львівщини, у них вилучили речові докази і гроші на суму 1,2 мільйони гривень. 

Для цього вони орендували нежитлові приміщення, які облаштували необхідним покерним реквізитом. Там вони проводили кеш-ігри на гроші зі стягненням рейку – плати з гравця. Для конспірації азартних ігор проводили нібито турніри зі спортивного покеру”, – йдеться у повідомленні. 

Правоохоронці провели обшуки і вилучили покерні столи, пачки колод карт, фішки, комп’ютерну техніку, клубні карти, грошові кошти, чорнові записи, документацію та інші речові докази. 

Орієнтовна вартість вилученого, в тому числі готівкових коштів, становить понад 1,2 млн грн. 

Слідчим суддею накладено арешт на все вилучене обладнання та техніку, не якій здійснювалась незаконна діяльність. 

Слідчі дії тривають.  

Вживаються заходи, спрямовані на викриття інших осіб, причетних до злочину.