Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Оркестр Львівської національної філармонії запрошує на концерт, з яким поїде у великий гастрольний тур Сполученими Штатами Америки
26 Жовтня, 16:15

Оркестр Львівської національної філармонії запрошує на концерт, з яким поїде у великий гастрольний тур Сполученими Штатами Америки

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії спільно з головним диригентом Теодором Кухарем в продовження святкування 120-річчя запрошують на концерти, композиції з програми яких вже через кілька місяців прозвучать у великому гастрольному турі Сполученими Штатами Америки. Концерти відбудуться в рамках масштабного мистецького проєкту «Бачити і чути Україну / See & hear Ukraine», повідомили організатори проєкту.

Завдяки проєкту «Бачити і чути Україну», в межах гастрольного туру у США, публіці буде представлено не лише найкращі зразки музичного мистецтва, а й українське образотворче мистецтво відомих українських художників. Натомість композиції, що увійдуть у програму десятків виступів у різних штатах Америки, Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, який у цьому сезоні відзначає своє 120-річчя, спочатку презентує рідній львівській публіці, – розповідають організатори.

Разом зі скрипалькою Лідією Футорською 27 жовтня о 18:00  оркестр  презентує  «Трагічну увертюру» Йоганнеса Брамса, Перший скрипковий концерт Макса Бруха  та  Другу симфонію Яна Сібеліуса.
А наступного дня, 28 жовтня о 18:00 спільно із знаним львівським піаністом Мирославом Драганом оркестр презентує такі твори: Людвіг ван Бетховен. Увертюра «Творіння Прометея», Концерт для фортепіано з оркестром «Імператор» та Антонін Дворжак. Симфонія №6 ре мажор.

Також публіці буде представлена виставка з історичних, архівних матеріалів: фото, афіш, відгуків, рецензій за весь період становлення Академічного симфонічного оркестру та загалом Львівської національної філармонії. Дізнатись більше та придбати квитки можна за посиланням.

Схожі новини