Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Коронавірус у Львові: четверо підозрілих пацієнтів та жодного тесту
15 Березня, 21:49
logo-black

Коронавірус у Львові: четверо підозрілих пацієнтів та жодного тесту

Юлія Швидко

У соціальних мережах сьогодні з’явилася інформація, що у Львові уже в двох пацієнтів діагностували коронавірус. Про це пишуть фельдшери, які «швидкими» перевозили хворих у лікарню.

«Всіх «вітаю». Наша «коронавірусна» бригада перевозила двох хворих з підозрою на коронавірус. В обидвох тести позитивні. Коронавірус вже у Львові. Бережіть себе», – написала Галина Гук на сторінці «САМА «швидка» допомога» у Фейсбуці.

Головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з епідеміології Наталія Тімко каже, що зараз в Львівській обласній інфекційній лікарні перебувають четверо пацієнтів, у яких підозрюють коронавірус. У них взяли аналізи. Та про діагноз можна буде говорити лише завтра, коли результати прийдуть з Києва.

«Я теж читала цю інформацію, але поки її не можу ні підтвердити, ні спростувати. Ці пацієнти, дійсно, мають симптоми, характерні для вірусу COVID-19, контактували з іноземцями, або ж самі повернулися з-за кордону. На жаль, у Львові досі немає тестів на виявлення коронавірусу. Маємо декілька на виявлення антитіл до коронавірусної інфекції, але вони показують позитивний результат на п’ятий день хвороби. Тому чекаємо завтрашнього дня», – зазначила LMN Наталія Тімко.

Нагадаємо, що в Україні від коронавірусу померла перша людина — це 71-річна пацієнтка з Радомишля на Житомирщині.

Фото: ілюстративне

Схожі новини