Осінні канікули матимуть не всі школярі на Львівщині | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Осінні канікули матимуть не всі школярі на Львівщині
10 Жовтня, 11:30

Осінні канікули матимуть не всі школярі на Львівщині

58% шкіл області підуть на тижневі осінні канікули з 23 жовтня, ще третина – з 30 жовтня. Школярі у чотирьох громадах області взагалі не матимуть відпочинку від навчання восени. Про це LMN повідомили в департаменті освіт и і науки Львівської ОВА.

Раніше за всіх на канікули підуть школярі Комарнівської, громади, там канікули розпочнуться вже з 16 жовтня. Інші громади здебільшого розпочнуть канікули 23 або 30 жовтня.

Зокрема, школи Бориславської міської громади (Дрогобицький район) йдуть на осінні канікули з 30 жовтня по 5 листопада, Золочівської міської громади (Золочівський район) – з 23 жовтня по 29 жовтня, Кам’янка-Бузької міської громади (Львівський район) – з 1 листопада до 5 листопада,  Добромильської міської громади (Самбірський район) – з 30 жовтня до 5 листопада, Розвадівської сільської громади (Стрийський район) – з 23 жовтня до 29 жовтня, Радехівської міської громади (Червоноградський район) – з 21 жовтня до 29 жовтня, Мостиської міської громади (Яворівський район) – з 28 жовтня до 5 листопада», – йдеться в повідомленні.

По-різному відпочиватимуть учні й львівських шкіл. Наприклад, СЗШ №62 (Галицький район) матиме осінні канікули з 30 жовтня по 3 листопада, Ліцей №51 ім. Івана Франка (Франківський район) – з 23 жовтня до 29 жовтня, школа “Первоцвіт” (Сихівський район) – з 30 жовтня по 5 листопада, Ліцей №24 ім. М.Конопницької (Личаківський район) – з 31 жовтня до 3 листопада, СЗШ №23 (Шевченківський район) – з 23 жовтня до 29 жовтня, Ліцей №75 ім. Лесі Українки (Залізничний район) – 30 жовтня до 5 листопада.

«Чотири громади взагалі не будуть мати осінніх канікул. Вони перенесли їх на зимовий час, тобто збільшили зимові канікули. Очевидно, це дозволить їм зекономити енергоресурси, а також мінімізувати вплив ймовірних блекаутів… Тобто всі наші школи вже визначились з осінніми канікулами, але у різних громадах вони пройдуть і різні строки. Є громади, які взяли до уваги ризики опалювального сезону і перенесли ці вакації на зимовий період, а є такі, що мають можливість навіть у час блекауту уникнути вимкнення теплового забезпечення шкіл», – пояснив начальник департаменту Олег Паска.

Він запевнив, що 95% шкід області готові до опалювального сезону і більшість шкіл мають генератори.

Відео