Остап Стахів постане перед судом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Остап Стахів постане перед судом
26 Січня, 15:34

Остап Стахів постане перед судом

Львівського антивакцинатора Остапа Стахіва визнали осудним і вже навесні він може постати перед судом.  Про це повідомляє Tvoemisto.tv з посиланням на прокуратуру Львівської області.

Нагадаємо, що Львівського його звинувачують у діях, спрямованих на повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади, а також у діях на ослаблення держави, зокрема спрямовані на поширення епідемій. За статтею 109 Кримінального кодексу України йому загрожує позбавлення волі до 10 років.

«У прокуратуру надійшов висновок судово-медичної психіатричної експертизи Остапа Стахіва. За нею він здоровий. Це означає, що якщо його вина буде доведена в суді, то він відбуватиме покарання. Обвинувальний акт скеровуватимуть до суду у лютому-березні», – повідомили у прокуратурі.

Нагадаємо, 29 грудня Остапа Стахіва випустили з Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні, де він проходив 30-денну психіатричну експертизу, яку йому призначив суд. Зараз триває досудове розслідування, підозрюваний перебуває на волі, під заставою.

Відео