Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Освітнім закладам рекомендують до 14 жовтня перейти на дистанційне навчання
10 Жовтня, 13:10

Освітнім закладам рекомендують до 14 жовтня перейти на дистанційне навчання

Міносвіти рекомендує обласним адміністраціям перевести всі заклади освіти на дистанційне навчання до п’ятниці, 14 жовтня. Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

«Звертаюся до начальників ОВА та керівників закладів освіти. Прошу прийняти рішення щодо навчання в дистанційному форматі до кінця поточного тижня (до 14.10.2022)», — написав він.

Таку рекомендацію надали, оскільки зранку 10 жовтня російські війська завдали масованих ракетних ударів по всій Україні.

За інформацією LMN, у частині громад Львівщини вже прийняли рішення про перехід на дистанційну форму навчання до кінця тижня. У Дрогобицькій громаді онлайн-навчання наразі запровадили до середи.

У місті Львові сьогодні скасували уроки. Про подальшу форму навчання до кінця тижня обіцяють повідомити згодом. В ОВА наразі не озвучили коментарів щодо формату навчання.

 

Ця інформація була цікавою для вас?

Зараз ми не лише пишемо новини — дуже хочемо зігріти наших воїнів напередодні зими. Для цього ми запустили ініціативу «Теплий Покров», де збираємо на термобілизну, рукавичці, шкарпетки для ЗСУ. Кожен, хто пожертвує на теплі речі, зможе взяти участь у розіграші особливих лотів.  Деталі та умови читайте тут.

Схожі новини