Отець з Городка ініціював спорудження пам’ятника на Самбірщині | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Отець з Городка ініціював спорудження пам’ятника на Самбірщині
13 Жовтня, 19:34
logo-black

Отець з Городка ініціював спорудження пам’ятника на Самбірщині

Софія Мінджоса

Сьогодні, 13 жовтня, у селі Нижнє Самбірського району відбулося святкування відкриття пам’ятника Степану Бандері. Ініціатором дійства був отець Михайло Греділь з Городка. Пам’ятник поставили на подвір’ї, де колись проживав дід та батько отця.

“Колись в тому будинку жив мій дідусь, його засудили за зв’язки з Бандерою. Три роки тому тут було захаращене подвір’я і стояла старенька дерев’яна хата. За той час ми з молоддю ГО “Апостольська Чота” привели тут все до ладу. Зараз в будинку можна жити. Ми організовували тут табори для дітей, – каже LMN отець Михайло. – На пам’ятник грішми скидалися всі разом. Дуже допоміг наш парафіянин Роман Гришняк. Він безкоштовно виготовив монумент пам’ятника”.

Святкування розпочалося о 13.00. Священники провели Святу Літургію та освятили територію. Після того сцену вийшов молодіжний гурт з Городка “Ventum”.

“Після офіційної частини усіх пригощали бограчем, кулішем та глінтвейном. Все було безкоштовно і дуже смачно. Їжу готували наші господині з Городка, – каже Ольга Діасамідзе. – Було дуже атмосферно! Зібралося багато людей, і місцеві, і ті, що приїхали з Городка”.

Фото: соціальні мережі

Відео