Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Отримав поранення, несумісне з життям, але вижив»: 27-річному бійцеві з Львівщини потрібна фінансова допомога
03 Вересня, 18:11
logo-black

«Отримав поранення, несумісне з життям, але вижив»: 27-річному бійцеві з Львівщини потрібна фінансова допомога

Майже тиждень медики Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова рятують життя 27-річному бійцю з Львівщини Андрію Дячишину. Його 29 серпня важко у голову поранив снайпер на Донеччині, повідомив на своїй сторінці у Facebook директор лікарні Сергій Риженко.

«Андрій, захищаючи Україну, отримав поранення, несумісне з життям, але вижив, – написав медик. – Два попередні поранення не зупинили молодого командира – він залишився на передовій. 29 серпня снайпер вцілив йому у голову. Відразу з позиції, після надання першої медичної допомоги, організували  евакуацію в лікарню Мечнікова. Доставлений у вкрай важкому стані – кома 2, ШВЛ, медикаментозна седація».

Пацієнта відразу взяли в операційну. Кращі нейрохірурги лікарні провели багатогодинну операцію. Куля увійшла у височно-тім’яну ділянку зліва і вийшла з іншого боку черепа, зазначив медик.

«На п’ятий день після операції стан поволі стабілізується, кома 1. Нейрохірурги, реаніматологи, медсестри Мечнікова виходжують його, як рідного сина. Попереду довгий шлях лікування, болючих переживань і боротьба за життя молодого героя», – пише Сергій Риженко.

На сайті Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій повідомили, що поранення отримав військовий 24-ї окремої механізованої бригади. Андрій – сирота, на війні з 2014 року. Побратими його кличуть «Морячок». Кажуть, що він дуже позитивна, добра та відповідальна людина, сумлінний фахівець, щирий патріот України.

«Лікарі роблять все можливе, щоб наш Захисник жив! Закликаємо усіх, кому не байдужа доля бійця допомогти фінансово», – звертаються до людей побратими Дячишина.

В Андрія з рідних є лише сестра. Друзі кажуть, що він її дуже любить, завжди з теплотою розповідає про Ольгу та її сім’ю. Вона вирушила у Дніпро, аби морально підтримати брата.

Усі, хто мають можливість та бажання доаомогти Андрієві одужати, можуть переказувати кошти на рахунок: 5168 7573 7961 5869 – Кармазин Ольга Миколаївна (сестра Андрія).

Фото: Фейсбук

 

 

Схожі новини