Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Новороздільський священник – у важкому стані: на лікування від COVID-19 йому потрібні великі кошти
25 Жовтня, 16:26
logo-black

Новороздільський священник – у важкому стані: на лікування від COVID-19 йому потрібні великі кошти

Отець Василь Підгайний, який 28 років править на парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ у Новому Роздолі, важко захворів на COVID-19. Його родина звертається до байдужих по молитву за виздоровлення отця та по фінансову допомогу. Адже священникові на лікування потрібні немалі кошти. А усі грошові заощадження його сім’я уже витратила на дороговартісні медикаменти.

«Отець Василь захворів майже два тижні тому. Оскільки тепер не так просто потрапити у медичний заклад, то лікувався вдома. Ще минулого вівторка, 20 жовтня, мав з ним розмову. Я сам перехворів на коронавірус, то казав йому, що 9 та 10 дні будуть найважчі, а потім піде на полегшення. Але згодом дізнався, що отця Василя у п’ятницю ввечері забрали до лікарні. Зараз він перебуває у важкому стані в реанімації», – розповідає LMN один зі священників, який теж править у цьому храмі.

За життя отця Василя Підгайного борються лікарі Львівського центру легеневого здоров’я. Його дружина також хворіє на COVID-19. Лікується вдома.

Номер картки ПриватБанк, на яку бажаючі можуть переказати кошти на лікування священника: 5168757333467084 – Бачинська Зоряна Василівна (його донька).

Фото: Фейсбук

 

Схожі новини