П’яний посадовець Генштабу влаштував стрілянину в Києві (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
П’яний посадовець Генштабу влаштував стрілянину в Києві (ВІДЕО)
12 Червня, 11:58

П’яний посадовець Генштабу влаштував стрілянину в Києві (ВІДЕО)

У п’ятницю, 10 червня, в одному з спальних районів Києва стався інцидент за участі посадовця Генерального штабу Збройних сил України. У соцмережах пишуть, що чоловік погрожував охоронцям та відвідувачам житлового комплексу після того, як потрапили там у ДТП. Зокрема, він вистрілив і ледве не попав у дітей, які гуляли біля під’їзду.

Цей факт підтвердив міністр оборони України Олексій Резніков. Він повідомив, що щодо посадовця  – керівника одного з управлінь Генштабу – проведуть службове розслідування. Наразі від виконання обов’язків його відсторонили.

 

«У п’ятницю у місті Києві стався епізод, на який мені хотілося негайно відреагувати не тільки як міністру і громадянину, що багато років виступає за легалізацію і належне впорядкування обігу зброї. А як батьку та дідусю… Якщо у встановленому порядку підтвердяться факти, що внаслідок дій посадовця була загроза настання тяжких наслідків, а саме – ризик для життя та здоров’я дитини, буде зроблено все для справедливого покарання.

Коли людина на військовій посаді, маючи погони й одягнена у форму, застосовує свою зброю у спальному районі столиці – буде реакція», – заявив Резніков.

Видання Українська правда розмістило запис інциденту, який їм надали жителі будинку.

Відео