П’яний водій у Львові запропонував патрульним 20 тисяч гривень, щоб вони його відпустили | Львівська мануфактура новин
П’яний водій у Львові запропонував патрульним 20 тисяч гривень, щоб вони його відпустили
16 Лютого, 14:00

П’яний водій у Львові запропонував патрульним 20 тисяч гривень, щоб вони його відпустили

Вночі у Львові на вулиці Городоцькій патрульні поліцейські зупинили автівку ВАЗ 21093, водій якої порушив правила дорожнього руху.

Як розповіли в патрульній поліції Львівщини, 51-річний керманич виявився п’яний: Драгер показав 0,99 проміле алкоголю.

«Чоловік почав неодноразово просити нас не складати адмінматеріали, а вирішити це питання. Попередження про кримінальну відповідальність не подіяли і порушник поклав на заднє сидіння гроші — 20 тисяч гривень» , – йдеться в повідомленні.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу. На чоловіка оформили протокол за нетверезу їзду та постанову за спробу дати хабар поліцейським. Йому загрожує до чотирьох років в’язниці.

Відео