П’ятеро військових Львівщини представляють Україну на Іграх воїнів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
П’ятеро військових Львівщини представляють Україну на Іграх воїнів
16 Серпня, 14:55

П’ятеро військових Львівщини представляють Україну на Іграх воїнів

Збірна команда ветеранів та військовослужбовців України провела навчально-тренувальні збори у Великій Британії, на яких готувалась до участі в міжнародних спортивних змаганнях Warrior Games (Ігри Воїнів). Про це повідомили у Львівській ОВА.

Після навчально-тренувального збору та низки зустрічей українська делегація вирушає у США. Цьогоріч змагання відбудуться у штаті Флорида з 16 до 29 серпня.  Українські ветерани та військовослужбовці, які отримали поранення, контузії, травми та захворювання під час захисту Батьківщини, вперше візьмуть в них участь.

Warrior Games – це міжнародний спортивно-реабілітаційний захід для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків у зоні бойових дій. Захід організовує Міністерство оборони США з 2010 року у 12 адаптивних видах спорту: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика, велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, пауерліфтинг, волейбол сидячи.

До складу національної збірної ввійшли 5 ветеранів та військових з Львівщини. Це, зокрема, ветерани Національної гвардії України Дмитро Афанасьєв та Ігор Галушка. Дмитро змагатиметься за медалі у стрільбі з лука та волейболі сидячи, а Ігор – у веслуванні.

Ветеран Збройних Сил України Олександр Заставський представлятиме Україну одразу у 4 дисциплінах: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба та волейбол сидячи.

У кількох дисциплінах змагатиметься і ветеран Збройних Сил України Сергій Калитюк. Він боротиметься за медалі у велоспорті, кульовій стрільбі, стрільбі з лука та баскетболі на візках.

Військовослужбовець Збройних Сил України Віктор Легкодух на змаганнях у США виступить у 5 дисциплінах: велоспорт, штовхання ядра, веслування, баскетбол на візках та кульова стрільба. У складі делегації також перебуває львів’янка, яка тренує збірну, Леся Шах.

Нагадаємо, на ще одних змаганнях для ветеранів  Invictus Games The Hague 2020 українські спортсмени цьогоріч вибороли на змаганнях 16 медалей: по 5 золотих та срібних і 6 бронзових. Троє спортсменів виграли по дві медалі, двоє з них є представниками Львівщини.

Відео