Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
П’яткову шпору лікують ударно-хвильовою терапією
28 Квітня, 15:43

П’яткову шпору лікують ударно-хвильовою терапією

Лікарі медичного центру «Уросвіт» спеціалізуються на лікуванні п’яткової шпори без вдавання до хірургічного втручання. У боротьбі з цією недугою в закладі вже багато років успішно застосовують метод ударно-хвильової терапії. Тут гарантовано надається кваліфікована медична допомога, тож не займайтеся самолікуванням, оскільки це може потягнути за собою серйозні ускладнення, навіть до порушення функцій стопи.

«П’яткова шпора – найрозповсюдженіша причина болю в області п’ятки, – пояснюють в клініці «Уросвіт». – Це – гострий наріст, який утворюється на суглобовій поверхні п’яткової кістки. Він травмує навколишні м’які тканини, що спричиняє біль, ускладнюючи виконання опорної функції нижньої кінцівки. Найчастіше з такою проблемою до нас звертаються пацієнти, які травмувалися в минулому, падали, мають надмірну вагу, займалися спортом на жорсткій поверхні та у незручному взутті, страждають на плоскостопість або мають схильність до біомеханічних травм».

shcho-take-p-yatkova-shpora

Як проявляється захворювання?

Пацієнти «Уросвіту» відзначають, що відчувають біль у п’ятці при звичайній ходьбі без навантажень. У стані спокою він затихає, слабшає. Нестерпно боляче, зазвичай, буває зранку, коли доводиться вперше ступати на п’ятку після нічного відпочинку. Протягом дня біль може то знижуватися, то відновлюватися, знову нагадуючи про себе. Коли тканини, травмовані кістковим виростом, набрякають, а біль поширюється повністю на всю стопу, це говорить про розвиток п’яткової шпори. Варто зазначити, що чим раніше розпочнеться лікування, тим простіше вберегтися від ймовірних ускладнень:

  • набряки голеностопа,
  • артрит або артроз суглоба великого пальця ноги,
  • сильний біль в місці запалення.

 

diahnostychne-obstezhennya-p-yatkovoyi-shpory

Діагностичне обстеження п’яткової шпори

Перш ніж призначати лікування, ортопеди-травматологи «Уросвіту» направляють пацієнта на діагностичне обстеження. Його можна пройти, не виходячи з медичного центру, зокрема, ультразвукове дослідження та рентгенографію. На основі проведеного обстеження на високоякісній медичній техніці, огляду пацієнта, пальпації болючого місця, лікар визначає схему лікування із застосуванням процедур ударно-хвильової терапії. Діагноз встановлюється після того, як УЗД та рентген висновки підтверджуватимуть наявність кісткового новоутворення на п’ятці.

Ударно-хвильова терапія при п’ятковій шпорі

Ударно-хвильова терапія визнана багатьма провідними спеціалістами, зокрема і ортопедами-травматологами медичного центру «Уросвіт», як найбільш швидкий спосіб лікування шпори на п’ятці. Загалом же цей метод науково доведений як ефективний при лікуванні захворювань опорно рухового апарату та той, що не вимагає оперативного втручання. До появи УХТ п’яткові шпори лікувалися виключно медикаментозним, радіотерапевтичним або хірургічним методами. Це було переважно довготривале та болісне лікування. Лише вплив ударних хвиль на п’яткові шпори дає швидкі позитивні результати.

Як працює ударно-хвильова терапія при п’ятковій шпорі?

Нетривалі процедури, на які витрачається близько 20-ти хвилин часу, дають колосальний ефект в лікуванні п’яткової шпори. Ударна хвиля, яку випромінює апарат, руйнує кальцієві викладення, активізуючи процес регенерації пошкоджених внаслідок утворення шпори тканин, сприяє їх повному відновленню. Під впливом ударних хвиль п’яткова шпора зменшується в розмірі, запальні процеси навколо неї купуються, зникають больові відчуття, відновлюється рухливість. Ударно-хвильова терапія п’яткової шпори у Львові успішно проводиться висококваліфікованими ортопедами-травматологами в медичному центрі «Уросвіт».

Пацієнти про ударно-хвильову терапію при п’ятковій шпорі

З кожною наступною процедурою, пройденою на апараті УХТ, пацієнти «Уросвіту» відмічають що больовий синдром стає все менше вираженим. Необхідну кількість процедур визначає лікар в кожному індивідуальному випадку окремо, зазвичай, це від 5-ти до 12-ти сеансів. Окрім того, внаслідок терапії ударними хвилями ще й покращується кровообіг, що позитивно впливає на організм.

Протипоказання для застосування УХТ

Як і будь-який метод лікування ударно-хвильова терапія має протипоказання для застосування. Її не застосовують до дітей до підліткового віку, оскільки в них ще не сформована кістково-м’язова система. Крім того, до протипоказань відносяться пухлини, важкі стадії цукрового діабету, гнійничкові захворювання шкіри, а також гемофілія, тобто порушення згортання крові (можуть виникнути гематоми).

 

 

 

yak-pratsyuye-udarno-khvyl-ova-terapiya-pry-p-yatkoviy-shpori-768x577

Адреса: м.Львів,вул.Огієнка,3 (на території “Залізничної лікарні”). 

+38(096) 700-30-80

+38(073) 020-30-80

+38(099) 505-30-80

+38(032) 226-30-80

Фото: Уросвіту

Схожі новини